No autora

Jau no bērnības manam priekšstatam par pasaules kārtību ir divējāda daba. No vienas puses, man gribējās ticēt, ka visa mana enerģija un visi mani darbi ir atkarīgi tikai no manis, mana gribasspēka, motivācijas un spējas saņemties, no otras – mani tirdīja jautājums: bet, varbūt es kļūdos? Varbūt tam visam ir dziļākas saknes? Šīs mūžīgās šaubas lika man paskatīties uz pasauli plašāk, savu skatījumu saprotot kā vienu no patiesībām, pieļaujot, ka citiem var būt atšķirīgi uzskati un savs redzējums.

Ir interesanti pavērot kā cilvēki sarunājas savā starpā, kā strīdas un kādiem līdzekļiem iet uz savu mērķi, cenšas panākt savu. Man bija liels atklājums, ka uz to var paraudzīties ne tikai no katra iesaistītā cilvēka skatu punkta, bet arī vēl plašāk – kāds ir kopējais konteksts tam visam? Kas veicināja šo diskusiju? Personiskie motīvi? Konkrētās vietas un laika apstākļi? Sabiedrībā valdošais noskaņojums (sociālais konteksts) vai kas vēl plašāks? Tā es nonācu līdz astroloģijai.

Un man bija liels pārsteigums, kad, pētot savu astroloģisko karti sapratu, ka visu manu darbošanos, manus meklējumus un manus sasniegumus, par kuriem biju pārliecināta, ka esmu sasniegusi pateicoties savam gribasspēkam, lielā mērā ir veicinājis un ietekmējis zvaigžņu stāvoklis noteiktajā laikā. Un, protams, man radās jautājums: cik lielā mērā mūsu dzīve ir atkarīga no mums pašiem un cik – no ārējās (astroloģiskās) ietekmes.  Un priekš sevis es esmu atbildējusi uz šo jautājumu: astroloģisko ietekmi es salīdzinu ar dzīvesskolu – tāpat kā mēs visi zinām, ka noteiktā vecumā dosimies uz sākumskolu, tāpat arī dzīvē mēs mācīsimies pēc “tur augšā” apstiprinātas mācību programmas, saststapsimies ar noteiktām grūtībām un būsim spiesti tās pārvarēt, lai tiktu uz “nākamo klasi”. Tomēr, KĀ mēs to paveiksim, KĀ mācīsimies un cik daudz būsim apguvuši skolu beidzot (apgūstot tikai  minimumu vai pilnībā izmantojot visas mums sniegtās iepējas), tas atkarīgs tikai no mums pašiem.

Tā arī astrologs, skatoties cilvēka zvaigžņu kartē, var noteikt mūsu stiprās un ne tik stiprās puses, grūtības, kuras nāksies pārvarēt un apstākļus, caur kuriem būs jāiziet, bet KĀ mēs to darīsim un cik daudz no tā iemācīsimies būs atkarīgs tikai no mums pašiem.Comments are closed.