Kontakti

Konsultācijas pie sertificēta astrologa Maijas Kraftes:
1) ieteicamie pulciņi un sporta nodarbības bērnam

2) iespējamie studiju virzieni vai profesionālā orientācija

3) savstarpējās saderības un partnerattiecību jautājumi
(tiek analizētas attiecības 9 dažādos saderības blokos, tai skaitā konfliktu līmenis, laimes vai nelaimes sajūta, emocionālā saderība, ieguvumu/zaudējumu esamība utt. Vai tās ir attiecības ar vecākiem, bērniem, priekšniecību, laulāto, draugu vai darījuma partneri, šis būs astroloģisks skatījums uz attiecību raksturu).

4) Citi jautājumi (darbs, nauda un karjera, mīlestība un radošie virzieni, ģimene un bērni, īpašums, vecāki, brāļi un māsas, resursi un klupšanas akmeņi. Iespējamie notikumu attīstības virzieni)

Tel.: 29 422 655
Skype: maija.krafte

Savus jautājumus lūdzu sūtīt uz epastu: maija.krafte@gmail.com
Pēc jautājumu precizēšanas, arī atbildes iespējams saņemt uz epastu (tātad tās būs iespējams vairākkārt pārlasīt). Konsultācijas klātienē iespējamas Rīgā, Strēlnieku ielā 9 (Astroloģijas skolas CHRONOS telpās) vai SKYPE.

CV
Dzimšanas dati: 27.marts, 1971.gads.

IZGLĪTĪBA
Kopš 2015.g. 15.maija

1992.-1996.

Latvijas Astrologu Asociācijas sertificēts astrologs.

Latvijas Universitāte, Vēstures un Filozofijas fakultāte, Socioloģijas nodaļa. Bakalaura grāds socioloģijā.

1985. – 1990. Emīla Dārziņa speciālā mūzikas vidusskola, klavieru specialitāte.
KURSI , LEKCIJAS , SEMINĀRI
2012 – 2015 Astroloģijas skola „CHRONOS” .
2001.- 2002. “Meta International Inc.” (ASV) vadītā programma, kur iegūts sertifikāts “Biznesa konsultants personāla izaugsmes un attīstības vadīšanā”, izmantojot neirolingvistiskās programmēšanas un saskarsmes psiholoģijas pamatelementus. Programmas vadītājs Frenks Puseliks- psihologs, psihoterapeits, uzņēmējs, uzņēmējdarbības konsultants  ASV un Austrumeiropā.
2000 Starptautiskas Eriksona Universitātes (Kanāda) profesionālā apmācību programma: “Personāla Treneris” . Apmācību ciklu vada Merilina Atkinsone – Starptautiskās Eriksona Universitātes prezidente. Apmācības balstītas uz NLP un Eriksona Hipnozes pamatelementiem. Iegūts Personāla Trenera sertifikāts.
2000 Lekcija: “Faktori, kas ietekme mūsu fizisko veselību. Lektore – Svetlana Milta (Latvijas Dziednieku Asociācija).
2000 Seminārs, ko organizē Jaunas psiholoģijas koledža sadarbībā ar Francijas Hipnoterapijas asociāciju: “Eriksona Hipnoze”. Lektors – Žans Bekkio (Francija).
1999. – 2000. Jaunās Psiholoģijas Koledžas organizētie kursi: “Neirolingvistiskās programmēšanas bāzes tehnikas un saskarsmes psiholoģija”.
1999 Pašattīstības centra “Iepazīsti sevi” organizētie kursi: “Lietišķā saskarsme ar klientiem ­video treniņš”
1999 Alternatīvās Medicīnas Centra organizēts seminārs: “Fiziskās veselības atkarība no domāšanas veida”. Lektore – dziedniece Lūle Vīlma.
DARBS
no 2015.g Astrologa privātprakse
no 2013.g Pasniedzēja Astroloģijas skolā CHRONOS.
no 1992.g “VAS Starptautiskā Lidosta “Rīga”. Patreizējais darbs saistīts ar klientu apkalpošanu, sūdzību pieņemšanu un konsultēšanu.


Comments are closed.