Expandmenu Shrunk


Astroloģijas skola CHRONOS

CHRONOS_logo

Pasniedzēji – Līga Šīrona, Jānis Bēniķis un Maija Krafte. Specifiskām tēmām tiek pieaicināti arī vieslektori (Jānis Vilciņš, Didzis Šķila, Edijs Spāre u.c.).

Jaunajā  2020./21.gada mācību gadā – skolas adrese joprojām:

Strēlnieku iela 9-14. Skolā uzņemšana būs – protams!

Tiks komplektēta viena klātienes grupa:

mācības notiks pirmdienu vakaros no 18:00 – 21:00,
Arī šogad būs iespēja mācībām pieslēgties online – tātad būs iespēja mācīties no jebkuras vietas pasaulē. Uz pirmo kursu iepriekš īpaši jāpiesakās nav, ja vien nav specifiski jautājumi. Nāciet uz nodarbību  7.09 plkst. 18:00 un tad jau visu tālāk noskaidrosim. (Ja lejā jūs nesagaida, zvaniet uz 14.biroju un durvis atvērsim no augšas.)

Ar astroloģiskajām priekšzināšanām var pievienoties:

II kursam (mājas, sinastrijas) – trešdienu vakaros, online, vai sestdienās.
III kursam (prognostika, konsultēšana, prakse) otrdienu vakaros, online, vai sestdienās.
Chronos skolas mācību materiāli sagatavoti Powerpoint prezentācijās, studenti strādā ar izdruku grāmatām, pierakstot svarīgāko no stāstītā.

Kas mācās astroloģiju? Ļoti dažādi cilvēki. Turklāt lielākā daļa no skolas beidzējiem nemaz netaisās strādāt par astrologiem – viņi skolā iegūst paplašinātu skatījumu uz dzīvi, tās norisēm, sevi, cikliskumu un pasaules likumsakarībām. Un ar to padara krietni vieglāku un vienkāršāku sadarbību pašiem ar sevi un arī ar apkārtējiem. Tiesa, pieredze rāda, ka astroloģijas mācības bieži maina cilvēkus – uz viņu labākajām versijām. Tā kā astroloģiju pārvalda Urāns, tad astroloģijas studenti kļūst Urāniskāki – brīvāki, neatkarīgāki, gudrāki, analītiskāki, spontānāki utt. Un tas ne vienmēr patīk un ir ērti viņu apkārtējiem  bet ar to var dzīvot. Vēl viena lieta, kura ir nemainīga gadu gadiem – darba kolektīvos viņi kļūst populārāki un pieprasītāki ar tekstu: pastāsti par mani kaut ko  Un vēl – šo 3 skolas gadu laikā iegūst jaukus draugus un līdzīgi domājošo kopienu, ar kuriem vienmēr var aprunāties par putniem galvā, tarakāniem un pārējo bioloģisko daudzveidību, kas ar mums notiek un TIKT SAPRASTI.

Nāksi mācīties CHRONOS skolā? Tad gatavojies ļoti foršiem 3 gadiem!

Sīkāka informācija liga.shirona@gmail.com vai 29434903 Līga3 Responses to Astroloģijas skola CHRONOS

  1. Pingback:Ilze

    • Pingback:Maija

  2. Pingback:Lasma