Astroloģijas skola CHRONOS

CHRONOS_logo

Chronosskola tagad jau izaugusi par Chronos centru! Adrese –  Kr.Barona iela 130/2 

Pasniedzēji – Latvijas Astrologu Asociācijas sertificēti astrologi Līga Šīrona, Jānis Bēniķis, Maija Krafte un Maija Tropa. Specifiskām tēmām tiek pieaicināti arī vieslektori.

2023./24. mācību gada uzņemšana:
Tiek uzņemta pirmdienu vakaru grupa. Nodarbības no septembra līdz maijam, katru pirmdienas vakaru no plkst. 18:00 – 21:00, kā arī prakses nodarbība mēneša pirmajā
sestdienā, sākot no oktobra, no 10:00 – ~14:00
Mācību maksa – 50 eiro mēnesī (priekšapmaksa) vai 400 eiro par mācību gadu. Pieejamas divas mācību grāmatas 1.kursa vielai – handout izdrukas skolas mācību materiāliem, katra maksā 10 eiro.
Mācības norit klātienē, online zoom vidē, ieraksts tiek translēts un glabāts slēgtā FB grupā
Iespēja pievienoties skolas jau esošajiem kursiem:
OTRAIS kurss mācīsies trešdienu vakaros no plkst. 18-21 + mēneša otrajā sestdienā prakse, viņi šogad mācīsies padziļināto dispozīciju ķēdīšu jeb dvēseles formulas tēmu + līdz pat pavasarim sīki un pamatīgi par natālās kartes mājām, māju sistēmām, to kopīgo un atšķirīgo.
TREŠAIS kurss mācīsies otrdienu vakaros no plkst. 18-21 + mēneša trešajā sestdienā prakse un gada tēma – natālā karte mijiedarbībā ar pasauli – vispirms sinastrijas jeb mijiedarbību kartes starp dažādiem cilvēkiem, pēc tam – prognostika tās galvenajās izpausmēs – tranzīti, progresijas, solāri, direkcijas, horārs, elekcijas, ķermeniskā astroloģija, ievads mundānajā astroloģijā.
Jebkurā no kursiem pieejamas gan klātienes, gan online studijas, kā arī skolas mācību materiāli. Mācību maksas minētas augstāk.

 

Kas mācās astroloģiju? Ļoti dažādi cilvēki. Turklāt lielākā daļa no skolas beidzējiem nemaz netaisās strādāt par astrologiem – viņi skolā iegūst paplašinātu skatījumu uz dzīvi, tās norisēm, sevi, cikliskumu un pasaules likumsakarībām. Un ar to padara krietni vieglāku un vienkāršāku sadarbību pašiem ar sevi un arī ar apkārtējiem. Tiesa, pieredze rāda, ka astroloģijas mācības bieži maina cilvēkus – uz viņu labākajām versijām. Tā kā astroloģiju pārvalda Urāns, tad astroloģijas studenti kļūst Urāniskāki – brīvāki, neatkarīgāki, gudrāki, analītiskāki, spontānāki utt. Un tas ne vienmēr patīk un ir ērti viņu apkārtējiem  bet ar to var dzīvot. Vēl viena lieta, kura ir nemainīga gadu gadiem – darba kolektīvos viņi kļūst populārāki un pieprasītāki ar tekstu: pastāsti par mani kaut ko  Un vēl – šo 3 skolas gadu laikā iegūst jaukus draugus un līdzīgi domājošo kopienu, ar kuriem vienmēr var aprunāties par putniem galvā, tarakāniem un pārējo bioloģisko daudzveidību, kas ar mums notiek un TIKT SAPRASTI.

Nāksi mācīties CHRONOS skolā? Tad gatavojies ļoti foršiem 3 gadiem!

Pieteikšanās un sīkāka info epastā: chronos.skola@gmail.com vai 29434903 Līga

 5 Responses to Astroloģijas skola CHRONOS

 1. Avatar Ilze
  Ilze says:

  Labdien, vai trešdiena ir 24.datumā, vai ir kkas mainījies saistībā ar atvērto durvju dienu!?
  Manā kalendārā ie trešdiena,23.08.17.
  Paldies,
  Ilze

  • Avatar Maija
   Maija says:

   Sveika, Ilze!

   Jā, viss pareizi, iepazīšanās nodarbība šogad ir ceturtdienā. Lapā bija vēl saglabājusies informācija par pagājušo gadu, kad 24.augusts bija trešdiena :))) Tagad lapā ieliku jauno inof :)))

   Jauku dienu vēlot,
   Maija, Jāns, Līga

 2. Avatar Lasma
  Lasma says:

  Vai Ziemā notiek uzņemšana?

 3. Avatar Inta Aleksejeva
  Inta Aleksejeva says:

  Sveiki, es vēlos mācīties Jūsu skolā, dzīvoju Stokholmā, kā es varu to uzdarīt. Paldies!

  2021/02/08

 4. Avatar Santa
  Santa says:

  Labdien, vēlos mācīties Jūsu skolā,
  Vai arī, kā varu pie Jūsu astrologa sastādīt natālo karti?