Astroloģijas skola CHRONOS

CHRONOS_logo

Chronosskolai ir jauna adrese – esam pārcēlušies uz Kr.Barona ielu 130/2, un pievienojušies lieliskajai Jauno Psiholoģiju centra komūnai.

Pasniedzēji – Latvijas Astrologu Asociācijas sertificēti astrologi Līga Šīrona, Jānis Bēniķis, Maija Krafte un no šī gada arī Maija Tropa. Specifiskām tēmām tiek pieaicināti arī vieslektori.

Pamazām tuvojamies jaunajam 2022./23.mācību gadam! Mācības skolā sāksies septembrī, par uzņemšanu un pieteikšanos var sākt interesēties jau tagad.
Šī gada PIRMAIS kurss skolā tiks uzņemts trešdienu grupā, tātad visus 3 mācību gadus grupas nodarbības būs trešdienu vakaros no plkst. 18 – 21 + prakse mēneša pirmajā sestdienā (no oktobra). Mācības sāksies 7.09. Iespēja mācīties gan klātienes formātā, gan online (zoom vide vai lekciju ieraksts FB slēgtā grupā). Var mācīties bez jebkādām priekšzināšanām, vienīgais, kas nepieciešams – interese par astroloģiju un dzīvi, kā arī apņēmība veltīt tam laiku. Un finansiālais ieguldījums – 50 eiro mēnesī vai 400 eiro par visu mācību gadu.
Iespēja pievienoties skolas jau esošajiem kursiem:
OTRAIS kurss mācīsies otrdienu vakaros no plkst. 18-21 + mēneša otrajā sestdienā prakse, viņi šogad mācīsies padziļināto dispozīciju ķēdīšu jeb dvēseles formulas tēmu + līdz pat pavasarim sīki un pamatīgi par natālās kartes mājām, māju sistēmām, to kopīgo un atšķirīgo.
TREŠAIS kurss mācīsies pirmdienu vakaros no plkst. 18-21 + mēneša trešajā sestdienā prakse un gada tēma – natālā karte mijiedarbībā ar pasauli – vispirms sinastrijas jeb mijiedarbību kartes starp dažādiem cilvēkiem, pēc tam – prognostika tās galvenajās izpausmēs – tranzīti, progresijas, solāri, direkcijas, horārs, elekcijas, ķermeniskā astroloģija, ievads mundānajā astroloģijā.
Jebkurā no kursiem pieejamas gan klātienes, gan online studijas, kā arī skolas mācību materiāli. Mācību maksas minētas augstāk.

 

Kas mācās astroloģiju? Ļoti dažādi cilvēki. Turklāt lielākā daļa no skolas beidzējiem nemaz netaisās strādāt par astrologiem – viņi skolā iegūst paplašinātu skatījumu uz dzīvi, tās norisēm, sevi, cikliskumu un pasaules likumsakarībām. Un ar to padara krietni vieglāku un vienkāršāku sadarbību pašiem ar sevi un arī ar apkārtējiem. Tiesa, pieredze rāda, ka astroloģijas mācības bieži maina cilvēkus – uz viņu labākajām versijām. Tā kā astroloģiju pārvalda Urāns, tad astroloģijas studenti kļūst Urāniskāki – brīvāki, neatkarīgāki, gudrāki, analītiskāki, spontānāki utt. Un tas ne vienmēr patīk un ir ērti viņu apkārtējiem  bet ar to var dzīvot. Vēl viena lieta, kura ir nemainīga gadu gadiem – darba kolektīvos viņi kļūst populārāki un pieprasītāki ar tekstu: pastāsti par mani kaut ko  Un vēl – šo 3 skolas gadu laikā iegūst jaukus draugus un līdzīgi domājošo kopienu, ar kuriem vienmēr var aprunāties par putniem galvā, tarakāniem un pārējo bioloģisko daudzveidību, kas ar mums notiek un TIKT SAPRASTI.

Nāksi mācīties CHRONOS skolā? Tad gatavojies ļoti foršiem 3 gadiem!

Pieteikšanās un sīkāka info epastā: chronos.skola@gmail.com vai 29434903 Līga

 5 Responses to Astroloģijas skola CHRONOS

 1. Avatar Ilze
  Ilze says:

  Labdien, vai trešdiena ir 24.datumā, vai ir kkas mainījies saistībā ar atvērto durvju dienu!?
  Manā kalendārā ie trešdiena,23.08.17.
  Paldies,
  Ilze

  • Avatar Maija
   Maija says:

   Sveika, Ilze!

   Jā, viss pareizi, iepazīšanās nodarbība šogad ir ceturtdienā. Lapā bija vēl saglabājusies informācija par pagājušo gadu, kad 24.augusts bija trešdiena :))) Tagad lapā ieliku jauno inof :)))

   Jauku dienu vēlot,
   Maija, Jāns, Līga

 2. Avatar Lasma
  Lasma says:

  Vai Ziemā notiek uzņemšana?

 3. Avatar Inta Aleksejeva
  Inta Aleksejeva says:

  Sveiki, es vēlos mācīties Jūsu skolā, dzīvoju Stokholmā, kā es varu to uzdarīt. Paldies!

  2021/02/08

 4. Avatar Santa
  Santa says:

  Labdien, vēlos mācīties Jūsu skolā,
  Vai arī, kā varu pie Jūsu astrologa sastādīt natālo karti?