Marss Dvīņos laiks

Par Marsu Dvīņos arī zem linka Delfu Orākulā 🙂

http://www.delfi.lv/orakuls/zvaigznes-un-prognozes/48754923_marss-ielido-dvinos-un-mums-naksies-virpulot-tam-lidzi

No 21. aprīļa gribas un enerģijas planēta Marss pāries gaisīgajā un mainīgajā Dvīņu zīmē un viesosies tur līdz Vasaras saulgriežiem, piešķirot mūsu darbībām vieglumu un elastīgumu. Pēc smagnējā Vērša, kam grūti bija iekustēties, lai kaut ko uzsāktu, tagad varam iekrist otrā galējībā, kad sāktos projektus darba procesā nākas pārplānot un piekoriģēt vairākas reizes, jo tie bijuši pārāk virspusēji.

Bet tas nekas. Dvīniskās enerģijas ir gana elastīgas un ātri pielāgojas ikdienas mainīgajai situācijai. Tas arī nozīmē to, ka varam strādāt un darīt vairākas lietas vienlaikus vai labi pārslēgties no viena darba uz otru.

Lai vai kā, nozīmi iegūs tie darbi, kas mums šķitīs gana interesanti, kurus darot, varam apgūt kaut ko jaunu. Daudzi koncentrēsies uz intelektuālajiem procesiem – mācībām, eksāmeniem, valodu apgūšanu. Aktuāli kļūs apmeklēt kādus kursus, lekcijas un seminārus, uzzināt jaunas lietas.

Vairāk interesēsimies par to, kas notiek mūsu tuvākajā apkārtnē – kaimiņos, darba vietā, tuvāko draugu lokā. Runāsim un apmainīsimies viedokļiem vairāk nekā parasti. TV, radio un internets iegūs jaunu nozīmi kā saziņas un informācijas apmaiņas kanāli.

Ja nespēsim pietiekami nodarbināt mūsu intelektuālo pusi, tad savu nozīmi iegūs tuvie un ne tik tuvie pārbraucieni. Ne vienmēr tas nozīmē “kam nav galvas, tam strādā kājas”, bet kustībai, vienalga – intelektuālai vai fiziskai, būs īpaša loma. Kaut ko aizvest, atvest, sarunāt, nokārtot, lūk, kas var kļūt aktuāli. Varam sajusties kā ierauti intelektuālā un mutuļojošā virpuļviesulī, kur vienu dienu esam te, bet citā dienā jau vējš aiznesis pavisam citur.

Visā šajā jezgā gan jāatceras, ka Dvīņu enerģijas ir ļoti vieglas un mainīgas un te netiek prasīta pamatīga iedziļināšanās. Vislielākais risks ir paviršība un virspusība, tādēļ darāmā darba kvalitātei būtu pastiprināti jāseko līdzi. To īpaši pastiprinās līdz 3. maijam retrogrādajā pozīcijā esošais Merkurs, kurš var radīt papildu pārpratumus un nesaprašanās. Tādēļ padoms “septiņas reizes nomēri un vienreiz nogriez” paliek spēkā.

Visu šo laiku, kamēr Marss staigās cauri Dvīņu zīmei, tas veidos harmoniskas attiecības ar mīlestības un naudas planētu Veneru, un tikai katrs pats varēs izvērtēt, vai tas viņam nozīmē labas iespējas nopelnīt, slēgt darījumus un līgumus, vai tās ir iespējas izveidot jaunas, skaistas un harmoniskas attiecības.Interesanta planētu kombinācija šajā sakarā būs izveidojusies maija beigās/jūnija sākumā, kurā Venera šo iespēju aspektu pret Marsu veidos kopā ar spontanitātes un neparedzamības planētu Urānu. Turi acis vaļā un ķer savas iespējas aiz astes! Te nekas nav paredzams vai izplānojams. Negaidīti pavērsieni attiecību lauciņā gaidāmi pavisam droši. Tomēr “jumtu” mums līdz galam neviens noraut neļaus, jo to visu stingri uzraudzīs normu un kārtības sargs Saturns, mūs nedaudz iezemējot.

Kādas tad vēl gaidāmas galvenās tendences šajā laikā?

No 29. aprīļa līdz 24. maijam varam izjust nenoteiktību vai neskaidrību savās un citu darbībās. Varam nesaprast savu patieso virzienu un mērķi.

No 2. līdz 23. maijam pie mums var atnākt lielas iespējas darbā, jo Marss veidos harmonisku aspektu ar laimes un dāsnuma planētu Jupiteru. Dažiem gan tas nozīmēs vienkārši daudz darba.

No 18. maija līdz 10. jūnijam Marss veidos disharmonisku aspektu ar Saturnu, liekot mums iedziļināties un atrast līdzsvaru starp to, ko mēs gribam, un to, ko reāli varam, starp iegribām un pienākumiem, mirkļa vēlmēm un ilgtermiņa perspektīvu. Būs lielas iespējas krist vienā vai otrā galējībā, pārstrādāties un askētismā pārspēt pašiem sevi vai tieši otrādi – atmest visus kanonus un ķert visas iespējas pēc kārtas, īpaši neiedziļinoties un nešķirojot.

Un šeit būs datumi, kuros īpaši jāpiedomā pie tā, ko un kā darām, jo ar savu aso un nepārdomāto rīcību varam viegli ievainot citus: 21. un 28. aprīlis, 4., 12., 20. un 27.maijs, 2. jūnijs.

Lai mums visiem interesants, bērnišķīgas ziņkārības un jaunu iespēju pilns laiks! Lai izdodas atrast vieglumu it visā ko darām, tomēr nekļūstot paviršiem un saglabājot kvalitāti! Lai veicas!