Marss Aunā laiks

Marss Aunā – aktīvā enerģija laužas uz āru un prasa konkrētu rīcību

Arī šeit, zem linka 🙂 http://www.delfi.lv/orakuls/zvaigznes-un-prognozes/48438287_marss-auna-aktiva-energija-lauzas-uz-aru-un-prasa-konkretu-ricibu

No 28. janvāra līdz pat 10. martam enerģijas un rīcības planēta Marss pavadīs Auna zīmē, kas ir viena no labākajām tā pozīcijām. Mūsu rīcība ir noteikta, aktīva un dažkārt pārāk impulsīva, tomēr Marss Aunā tikai darot var iemācīties, kas ir pareizi vai nepareizi, kas strādā vai nestrādā. Tādi kļūsim arī mēs: vairāk rīcības cilvēki, ko tur daudz domāt!

Ja nu kaut kas noies greizi, to tikpat veicīgi gan gribēsim, gan varēsim izlabot, vai arī atradīsim n-tos veidus, kādos kaut kas nedarbojas tā, kā vajag.

Marss caur Auna zīmi mudina mūs spert pirmos soļus jaunā virzienā – kā jaunatklājējiem, kas, savas degsmes vadīti, nedomājot seko savam aicinājumam. Un šajā laikā drosmes mums pietiks. Tas ir jauns sākums, jaunas iespējas. Šķēršļi? Tos Marss risinās, kad tie parādīsies!

Šis noteikti nav laiks, kad apcerēt tēmu “vai man vajadzētu darīt to vai šito, ak nē, labāk vēl pasēdēšu un padomāšu, varbūt pāries”. Šajā laikā aktīvā enerģija lauztin laužas uz āru un prasa konkrētu rīcību. Ja nu tomēr esam tik ļoti piesardzīgi, ka nespējam pārvarēt bailes sākt kaut ko jaunu, tad bez fiziskām aktivitātēm neiztikt nekādi, jo uzkrātā spriedze tik un tā būs kaut kur jāliek. Un, lai nekļūtu kašķīgi un neizgāztu to visu uz nejauši tuvumā esošiem mīļiem cilvēkiem, sports noteikti ir vislabākais veids, kā izlikt pārlieku lielo enerģiju sociāli pareizā veidā.

Ja reiz runājam par veselību, tad jāsargās no darba traumām un jāsaudzē galva. Tā Marsam Aunā ir vājā vieta.

Jāteic gan, ka Auna impulss vairāk virzīts uz kaut kā jauna sākšanu, nevis lietu novešanu līdz galam, tādēļ risks ir uzņemties pārāk daudz uz saviem pleciem un pamest darbus pusratā. Tomēr šajā laikā raksturīgi būs vispirms darīt un tad domāt, tādēļ ieteikums padomāt pirms darīšanas šoreiz īsti nestrādās.

Jau no paša sākuma un turpmāk visu februāri Marss debesu jumā ies ciešā tandēmā ar Veneru, norādot uz mīlestības un attiecību tēmu kā vienu no aktuālākajām. Vairāk uz februāra vidu šim duetam pievienosies haosa un spontanitātes planēta Urāns, kas var ienest pavisam negaidītus notikumu pavērsienus draudzībā, mīlestībā un attiecībās, kā arī jautājumos, kas saistīti ar līgumu slēgšanu un vienošanos.

Šajā laikā drosmes mums pietiks. Tas ir jauns sākums, jaunas iespējas. Šķēršļi? Tos Marss risinās, kad tie parādīsies!Tomēr, lai arī kurā virzienā būsim aizvirpuļojuši, spontānu notikumu vadīti, jau no 21. februāra būs izteikts spiediens un vajadzība pašos pamatos sakārtot lietas, kas līdz šim bijušas neskaidras, atstātas pašplūsmā vai atliktas uz nenoteiktu laiku. Visvairāk to izjutīs tie, kuru astroloģiskajās kartēs akcentētas (kur atrodas planētu sakopojums vai horoskopa jūtīgie punkti) kardinālās zīmes – Auni, Vēži, Svari un Mežāži. Priekšplānā var izvirzīties negaidīti notikumi jau pieminētajos attiecību jautājumos, mācībās vai saistībā ar kādiem kursiem, ceļojumiem, komandējumiem vai valsts institūcijām. Tas viss risināsies uz diezgan sakāpināta emocionālā fona, tomēr situācija prasīs konsekventu un atbildīgu rīcību. Daudz ko būsim spiesti mainīt un pārveidot, lai pēc tam justos kā no jauna piedzimuši. Lietas var arī nevirzīties tik ātri uz priekšu, jo prasīs konsekventu rīcību un sakārtošanu pašos pamatos.

Lai gan daudzus no mums šī samērā nervozā situācija var mudināt pamest visu un laisties lapās, tomēr – ak, vai – tas nebūs iespējams. Būsim spiesti tam visam veltīt laiku, novest līdz galam un salikt pa plauktiņiem. Šāda situācija turpināsies līdz pat marta vidum, un tad tie, kuri būs spējuši sakārtot savus aktuālos jautājumus, varēs mierīgi uzelpot un atpūsties kā pēc labi padarīta darba. Tāpēc strādāsim, darbosimies, risināsim lietas, kā nākas, lai pēc tam varam ar to lepoties un izbaudīt rezultātu! Lai izdodas!