Trešdiena, 7.septembris

Vēl joprojām Mēness pavadīs Skorpiona zīmē, ļaujot mums piekļūt dvēseles dziļumiem un izpētīt tur visu līdz galam. Lielā mērā spēkā ir arī iepriekšējās dienas norādes. Dienas emocionālais fons kopumā pozitīvs. Lai gan saglabājas spilgta emociju intensitāte (viss ir vai nu ļoti labi vai ļoti slikti), tomēr diena piemērota sarunu vešanai un savu domu skaidrai formulēšanai, kā arī ceļojumu plānošanai. Varam vēlēties arī paplašināt savu redzesloku, pieteikties kādiem kursiem, lekcijām vai semināram. Vēl nav par vēlu uzsākt mācības kādā augstākās izglītības iestādē. Laba sadarbība ar ārzemēm un ārzemniekiem.

Ēdienkartē joprojām vēlēsimies ko eksotisku, iespējams, no Austrumu virtuves. Varam izmēģināt kādu jaunu, neparastu garšvielu.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu.