Trešdiena, 21.septembris

Rīta pusē Mēness vēl atradīsies Vērša zīmē, radot nosvērtu un mierīgu atmosfēru. Laba diena, lai parādītu sevi no tās labākās puses, spētu dabiski izcelties un paspīdēt ar savām spējām un talantiem. Citus apburs jūsu filozofiskais skatījums un māksla iedvesmot.

No pulksten 8:53 Mēness pāriet kustīgajā un ziņkārīgajā Dvīņu zīmē, liekot mums kļūt nemierīgākiem un ieslēgt iekšējo dīdītāju. Jo vairāk uz dienas beigām, jo haotiskāka un neskaidrāka sajūta. Iespējami dažādi pārpratumi un nesaprašanās, kam par iemeslu ir “es domāju, ka viņš/viņa domā, ka….. un tāpēc es….”. Nevajadzētu izdarīt pieņēmumus balstoties uz sajūtām, jo tās šodien var būt mānīgas. Labāk saņemt drosmi un pārjautāt, citādi var droši iebraukt auzās. Daži jau šodien sajutīs, ka lietas it kā stāv uz vietas, it kā tāda iestigšana, visu laiku kaut kas traucē. Tas nekas. Tas vienkārši ir jāpārdzīvo, jo mūsu domāšanas planēta Merkurs ir kļuvusi pavisam lēna, tādēļ arī ir šī sajūta kā sapītām kājām. Tas viss sāks pamazām uzlaboties ar 23.septembri, bet pagaidām pārjautāsim visu 2x, nebaidīsimies izskatīties muļķīgi, toties labāk bez pārpratumiem un maldīgiem pieņēmumiem. Daudzas lietas var kavēties, tais skaitā satiksme, transports. Pārpratumi iespējami arī uz ceļiem, tādēļ esam vērīgi un pieklājīgi!

Ēdienkartē vēlēsimies ko gaisīgu un vieglu. Būsim arī ziņkārīgi, tādēļ labprāt pamēģināsim ko jaunu.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu.