Trešdiena, 14.septembris

Arī šodien Mēness pavadīs Ūdensvīra zīmē, liekot koncentrēties uz visu jauno un progresīvo. Skats vērsts nākotnē. Spēsim labi novērtēt situācijas no malas, distancēties, pārāk nepieķerties notikumiem un spriest kā neatkarīgam ekspertam pašam par sevi. Dienas emocionālais fons ir labvēlīgs un ļoti aktīvs. Tie, kas ir darītāji, visu pagūs ātri, veikli un operatīvi. Būs daudz jaunu ideju kā uzlabot dzīvi, iespējams, vēlēsimies nomainīt veco tehniku pret ko jaunu vai iegādāties jaunu gadžetu. Laba diena draudzības stiprināšanai, domubiedru tusiņiem un kopā sanākšanai. Pirkumi būs pārdomāti, labi spēsim novērtēt to patieso vērtību. Vislabāk darbi veiksies līdz pulksten 18:31. Pēc tam ideāls laiks atpūtai.

Maltītes vislabāk ieturēt draugu un domubiedru pulciņā. Var būt vēlēšanās eksperimentēt ar pārtiku, bet var arī gadīties, ka esam pret to tik nevērīgi, ka nepamanām ko un kā ēdam.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu.