Svētdiena, 18.septembris

Arī šodien Mēness būs Auna zīmē, aktīvi darbojoties un nepacietīgi komandējot. Kā jau individuālists, Auns domā, ka visi citi ir tādi paši kā viņš un var arī visu to pašu ko viņš, tādēļ iespējamas domstarpības, ja kāds būs lēnāks vai ne tik apķērīgs. Diena piemērota rīcībai, nav ko daudz domāt. Ja būs kas labojams, izlabosim vēlāk 🙂 Noskaņojums dažu brīdi var kļūt pavisam spridzeklīgs un pat revolucionārs. Var gadīties, ka nekas no tā, kas bija vairs neder, un viss jātaisa pa jaunam. Pirms kaut ko sagraujam, tomēr ir vērts kaut uz sekundi aizdomāties, kas tiks celts tā vietā. Un vai ir kādas idejas par to? Lai vai kā, daudzas lietas var tikt darītas emociju iespaidā, tai skaitā pirkumi. Arī attiecības risinās uz šāda fona. Varbūt atcerēties, kā ir skatīt līdz 10 pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas?

Ēdienkartē arī nekādas pacietības. derēs viss ceptais ar asām garšvielām un ātri pagatavojams. Pašiem gan gatavot nez vai pietiks pacietības, tādēļ labākajā gadījumā iegādāsimies pusfabrikātus.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu.