Sestdiena, 3.septembris

Šodien Mēness atradīsies diplomātiskajā un harmoniju mīlošajā Svaru zīmē, rosinot mūs atrast līdzsvaru un mieru apkārtējā sabiedrībā. Svarīgas būs ne tikai mūsu pašu vēlmes un to īstenošana, bet arī tas, lai mēs ar savu rīcību nenomāktu pārējos. Lielisks laiks, lai tiktos ar draugiem, saskaņotu, sarunātu, risinātu dažādus jautājumus, īpaši tos, kuros jānonāk līdz kompromisam, jo Svaru zīme ļauj dabiskā veidā atrast līdzsvaru. Šodien iegādātās lietas kalpos ilgtermiņā, labi pratīsim noteikt to īsto vērtību un cenu. Labs laiks randiņiem un attiecību veidošanai.

Ēdienkartē mums visu vajadzēs to labāko, pie kam visam jābūt arī glīti un gaumīgi noformētam. Dažkārt maltītes ārējam izskatam būs lielāka nozīme kā saturam. Labprāt to visu baudīsim romantiskā noskaņojumā.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu.