Sestdiena, 17.septembris

No pulksten 7:23 Mēness pāriet enerģiskajā un impulsīvajā Auna zīmē, liekot mums kustēties un darboties ātri un uzreiz. Būsim nepacietīgi, no visiem (tai skaitā sevis) gaidīsim tūlītējus rezultātus. Tomēr nevajag baidīties. Tie, kas darīs, tie vismaz būs mēģinājuši, bet tie, kas tikai gudri filozofēs par to kā būtu bijis – tā arī paliks šajā līmenī. Lai gan pašapziņa būs sakāpināta un nevēlēsimies pieņemt svešus padomus no malas, tomēr veiksies tiem, kas strādās pēc plāna, racionāli un pārdomāti. Labs kontakts ar priekšniecību un vecāka gadagājums cilvēkiem. Var risināt jautājumus, kas saistīti ar remontu un celtniecības darbiem.

Ēdienkartē derēs viss, kas ātri pagatavojams un tik pat ātri apēdams. Fast food ies uz Urrā, lai cik neveselīgi tas arī būtu. Labprāt pievienosim maltītei asas garšvielas.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu.