Sestdiena, 10.septembris

Dienas lielāko daļu Mēness vēl pavadīs Strēlnieka zīmē, vēršot mūsu domas uz sapņiem, cerībām un nākotnes redzējumu. Tomēr šis ir tukšais laiks, kad mūs saistīs vairāk tāda filozofēšana par tēmu, nekā reālas lietas. Diena piemērota atpūtai un nākotnes plānu apcerēšanai. Labs laiks kopīgiem sporta pasākumiem, kā arī izklaidei.

No pulksten 15:55 Mēness pāriet konservatīvajā Mežāža zīmē, liekot mums savas emocija paturēt pie sevis. Vairāk skatīsimies uz darbiem, nevis solījumiem, interesēs dzīves praktiskā puse. Var gadīties pārvērtēt savu nozīmīgumu, ieslīgt maldos vai skatīt kādu situāciju pārāk labvēlīgā gaismā. Ja nepaļausimies uz ārējo spožumu, bet ieklausīsimies savā intuīcijā, tad sadzirdēsim īsto noti. Uzticēsimies paši sev!

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu.