Pirmdiena, 5.septembris

Dienas pirmo pusi Mēness vēl pavadīs Svaru zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm. Ir tukšais laiks, tādēļ turpinām darīt jau iesāktos darbus.

No pulksten 15:40 Mēness pāriet kaislīgajā Skorpiona zīmē. Nekas vairs nav tā kā izskatās. Vēlēsimies gūt intensīvas sajūtas, arī provocēt citus, lai noteiktu gan savas, gan apkārtējo izturības robežas. Un kas notiks, ja šīs robežas tiks pārkāptas? Labi strādās intuīcija, spēsim saskatīt citu rīcības patiesos iemeslus, lasīt starp rindiņām. Ja ko darīsim, tad uz visu banku. Te nav nekādu pasteļtoņu, viss ir spilgtās, izteiktās krāsās. Un, ja tu neesi ar mani, tad esi pret, nekādas neitralitātes.

Ēdienkartē vēlēsimies ko eksotisku, bet pietiks, ja pievienosim maltītei kādu jaunu, interesantu garšvielu. Saistīs Austrumu ēdieni un tādi, ar izteiktu, piesātinātu garšu.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu.>