Pirmdiena, 12.septembris

Arī šodien Mēness vēl rosīsies pa Mežāža zīmi, mudinot mūs raudzīties uz dzīvi ar lietišķu un praktisku skatienu. Ja plānojam ko svarīgu, tad vislabāk to uzsākt līdz pulksten 13:00, jo pēc tam ir tukšais laiks, kas vairāk piemērots jau iesākto un ieplānoto darbu pabeigšanai un ikdienas jautājumu risināšanai. Mežāža enerģijas mums ļauj saplānot dzīvi krietnam laika sprīdim uz priekšu, vienīgi šodien var būt sajūta, ka mūs spiež rēķināties ar visādiem negaidītiem apstākļiem, liek mainīt ērtos un pārdomātos plānus un aicina būt elastīgākiem, piemērojoties jaunajiem apstākļiem. Varam risināt jautājumus valsts iestādēs, plānot remontdarbus, pārbūves, rekonstrukcijas, laba saprašanās ar priekšniecību un vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Ēdienkartē spēsim ievērot to režīmu, kuru esam paši sev izdomājuši, lai gan var būt kārdinājums plānus mainīt. Askētisms un pieticība ēdienkartē, lai gan ar labas kvalitātes produktiem.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu.