Piektdiena, 9.septembris

Arī šodien visu dienu Mēness pavadīs Strēlnieka zīmē, liekot mums apsvērt nākotnes perspektīvas. Diena kopumā ļoti aktīva, lai gan daudzas lietas var arī kavēties, īpaši rīta pusē. Gribēsim darīt daudzus darbus vienlaicīgi un rezultātā varam nepaveikt neko. Ļoti jāpiedomā pie vārdiem, ko šodien sakām, jo varam kādu pat negribot ievainot. Sajūta būs tāda, ka prāts ir atdalīts no jūtām – jādara viens, bet jūtam, ka mums vajag ko citu. Tomēr labi pieņemsim visu jauno un progresīvo, var būt arī vēlēšanās taisīt revolūciju tūlīt un tagad. Daudz izmantosim internetu un citas modernās tehnoloģijas. Vēlēsimies šo to uzlabot pret ko jaunāku un modernāku.

Ēdienkartē vēlēsimies pamēģināt ko jaunu. Varam izjust palielinātu apetīti, jo Mēness ieiet otrajā ceturksnī pulksten 14:48. Atslodzes dienas attiecīgi 8h pirms un pēc šī laika.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu.