Piektdiena, 23.septembris

Rīta pusē Mēness vēl atradīsies Dvīņu zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No pulksten 11:34 Mēness pāries mainīgajā un gādīgajā Vēža zīmē, liekot mums lielāku uzmanību pievērst ģimenes vērtībām un tradīcijām. Tomēr šodien pulksten 12:56 mainās Mēness fāzes, Mēness uzsāk pēdējo ceturksni, tamdēļ tas, ko mēs jūtam un vēlamies iekšēji var atšķirties no tā, ko no mums gaida sabiedrība, draugi, radi un citi mums apkārtējie. Pretrunas starp iekšējo un ārējo pasauli, pretrunas starp jūtām un realitāti. Varam arī pārspīlēt savas emocijas, piešķirt tām lielāku nozīmi, vai arī gaidīt no apkārtējiem vairāk, nekā tie var mums dot. Šodien iespējams arī pārāk liels optimisms, kas pats par sevi nav slikts, kamēr nepalaižam garām kādas būtiskas nianses. Ļoti vēlēsimies maigumu. Daži var gremdēties sentimentālās atmiņās.

Ēdienkartē iespējama palielināta apetīte. Šodien eksperimentiem nav vietas, izvēlēsimies labi pierastus, pārbaudītus ēdienus. Caur gatavošanu arī izrādīsim savas rūpes un mīlestību.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu.