Piektdiena, 16.septembris

Arī šodien Mēness atradīsies Zivju zīmē, vēloties mieru un klusumu. Tomēr nekāda miera jau nebūs. No pulksten 19:53-23:56 gaidāms Mēness aptumsums (Latvijā nebūs redzams) un pulksten 22:05 – Pilnmēness, kad visas dienas laikā emocionāli būsim saviļņoti un uzbudināti, bet sabiedrība no mums sagaidīs skrupulozu darbu, precizitāti un pedantismu. Būs jāmeklē līdzsvars starp sapņiem, sajūtām un racionālo prātu, starp to, ko jūt sirds un to, ko no mums sagaida citi, starp prātu un jūtīgumu u.t.t. Iespējamas visādas stresa situācijas, kuras katrs pārvarēsim kā nu mācēdami – cits raudot, cits – ieraujoties sevī, cits – izgāžot visu uz āru kā lavīnu. Lai vai kā, šis stress kaut kur ir jāliek, tādēļ ideāli, ja apmeklējat sporta zāli vai vismaz varat doties vakara skrējienā.

Ēdienkartē vairāk vēlēsimies saldu nekā sāļu. Būs vēlēšanās palutināt gan sevi, gan citus. Tā kā šodien pulksten 22:05 mainās Mēness fāze uz dilstošo, tad atslodzes stundas atbilstoši ir 12h pirms un pēc šī laika.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu.