Otrdiena, 6.septembris

Arī šodien Mēness ceļos cauri Skorpiona zīmei, ļaujot visu redzēt spilgtos un piesātinātos toņos. Liela nozīme būs emocionālajai paškontrolei, domāsim kategorijās “visu vai neko”. Labi strādās intuīcija, tādēļ spēsim saskatīt zemtekstus un lietu slēpto nozīmi. Patiks rakt dziļumā, tādēļ diena ideāla kādiem izmeklēšanas vai lietu noskaidrošanas darbiem. Labs laiks zinātnei, jo spēsim labi koncentrēt domas un prātu. Labi sekmēsies izturības treniņi, jo testēsim savas izturības robežas.

Arī ēdienkartē vēlēsimies ko tādu ar izteiktu, piesātinātu garšu. Bet vilinās arī tādu ēdienu pagatavošana, kuriem sākotnējās izejvielas nav uzminamas. Daži pamēģinās ko no eksotiskās virtuves.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu.