Otrdiena, 20.septembris

Visas dienas garumā Mēness pavadīs nosvērtajā Vērša zīmē, ļaujot mums apdomāt un pārskatīt tās vērtības un lietas, kas mums dzīvē šķiet svarīgas. Visu darīsim ar tādu praktisku piesitienu, kurā neaizmirsīsim arī paši sevi un savu labsajūtu. Dienas emocionālais fons ir labvēlīgs, tādēļ rāmi lēnām varam darīt to, kas mums sagādā prieku un nes taustāmus rezultātus. Mēness caur Vērša zīmi liek mums padomāt par baudām un tās mums katram ir savas. Atcerēsimies, ka mums ir piecas maņas, caur kurām uztveram pasauli visā tās krāsainībā: redze, dzirde, tauste, oža un garša, un katram būs kaut kas savs īpašs, kas sagādās patīkamus mirkļus. Tad, lūk, šodiena ir par to. Daži pārskatīs un pārvērtēs kādus jautājumus (jo Merkurs joprojām ir retrogrāds un daudz kas var tikt skatīts pavisam citā gaismā), kamēr citi prasmīgi izliks savas domas uz papīra, pārskatīs kādus dokumentus, sakārtos mapes. Pratīsim dabiskā veidā panākt no citiem to, ko vēlamies, jo jutīsim, ka sen jau esam to pelnījuši. Priecāsimies un baudīsim dzīvi!

Ēdienkartē priekšroku dosim vienkāršiem, toties kvalitatīviem ēdieniem. Būsim gatavi arī paši stāties pie plīts, lai pacietīgi un mierīgi pagatavotu mūsu iemīļotos ēdienus. Produktus vislabāk iegādāties tirgū  (ar domu, ka tie ir labas kvalitātes un dabīgi) no pazīstama saimnieka.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu.