Otrdiena, 13.septembris

Šodien Mēness jau ceļos cauri Ūdensvīra zīmei, atraisot mūsos brīvības un neatkarības alkas. Skats būs vērsts nākotnē, vēlēsimies atbrīvoties no visa liekā un savu laiku nokalpojušā, ieviest kādas pārmaiņas, ko jaunu, svaigu, dzirksteļojošu. Labprāt tiksimies ar draugiem un domubiedriem, iespējams, vēlēsimies iesaistīties kādā sabiedriskajā organizācijā vai uzņemties papildus pienākumus. Gribēsim ko paveikt sabiedrības labā pat, ja tā ir tikai fonda naudas vākšana klases ekskursijai vai kolēģim dzimšanas dienas dāvanai. Lai gan dažas lietas var kavēties, tomēr viss ieplānotais beigu beigās tiks paveikts.

Ēdienkartei pieiesim no zinātniskā viedokļa: skaitīsim kalorijas, pētīsim produktu ķīmisko sastāvu. Bet, iespējams, daži vēlēsies taisīt revolūciju virtuvē un eksperimentēt. Maltītes gatavošanā aktīvi izmantosim virtuves tehniku.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu.