Ceturtdiena, 8.septembris

Šodien Mēness jau ceļos cauri Strēlnieka zīmei, ļaujot dzīvi skatīt skaistāku un krāsaināku. Daži izjutīs tādas kā ilgas pēc kaut kā tāla un nezināma, mums var likties, ka tur citur ir zāle zaļāka un debesis zilākas. Tiekšanās uz ideālu, ko nav iespējams sasniegt, jo tas kā apvārsnis kāpjas aizvien tālāk un tālāk. Dažiem būs tendence grimt vai nu ilūzijās vai skumjās, bet tas viss ir pārejoši. Ja atgriezīsimies realitātē, tad pamanīsim, ka diena ir ideāli piemērota attiecību stiprināšanai, draudzības uzturēšanai, daži var sadūšoties uz pirmo randiņu. Spēsim veikt diplomātiskas pārrunas, kuru mērķis ir vienoties par kaut ko. Varam izmantot izdevību, lai panāktu kompromisus un slēgtu līgumus. Tomēr jāuzmanās no meliem un jāuzdod sev godīgs jautājums: vai es nemānu pats sevi? Dienas otrajā pusē jau spēsim skatīt visu tādos reālistiskos toņos.

Ēdienkartē vēlēsimies pamēģināt ko jaunu. Saistīs citu tautu virtuve. Lai gan dažiem var uznākt tāds kā skumju un depresiju vilnis, nevajadzētu to slīcināt alkoholā, jo robežas šodien ir TIK slidenas…. Arī derīguma termiņš uz produktiem jāskata jo uzmanīgi, lai izvairītos no saindēšanās ar pārtiku.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu.