Ceturtdiena, 22.septembris

Arī šodien Mēness visas dienas garumā pavadīs Dvīņu zīmē, radot interesi par visu jauno. Interesēsimies par to, kas notiek tuvākajā apkārtnē, vairāk lasīsim, rakstīsim, rēķināsim. Tomēr ar vārdiņu “vairāk” šodien varētu būt arī tā, ka parastā lasāmviela aizņem vairāk laika, lai to apgūtu kā parasti, jo domāšana kļuvusi pavisam lēna, kaut kas visu laiku ķeras un neiet uz priekšu. Dažiem var būt pretrunas starp to, ko apkārtējie gaida, lai mēs sacītu un to, ko patiesībā gribētos teikt, pretrunas starp jūtām un prātu, emocionālo un loģisko, teikt vai tomēr neteikt. Varam būt arī neiecietīgi pret citu cilvēku pārāk atklātām un emocionālām jūtu izpausmēm, vai, iespējams, tie būsim mēs, kuri jutīsies emocionāli atstumti, neuzklausīti. Mums var būt daudz jaunas idejas par kādiem uzlabojumiem un jauninājumiem, ko labprāt ieviest dzīvē, taču šodien viss būs jādara pašiem. Nu jā, diena tāda drudžaini nervoza, pie kam nekas nekust uz priekšu. Ļoti jāpiedomā pie izteiktajiem vārdiem, jo varam novest kādu līdz asarām. Dusmas nelīdzēs, toties sports gan. Izskriesimies, izvingrosimies un rīt jau jutīsimies labāk. Vēl mazlietiņ jāpaciešas un ar rītdienu sāksim jaunu dzīvi, jo Merkurs būs kļuvis direkts (skatoties no Zemes kustēsies uz priekšu) un arī mūsu lietas sāks pamazām kustēties uz priekšu 🙂 Pacietību, draugi, un viss būs labi!

Ēdienkartē kā jau Dvīņiem – no visa kā pa drusciņai. Derēs viegla un gaisīga pārtika, ko ēst mazām porcijām, bet biežāk.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu.