Ceturtdiena, 15.septembris

Šodien Mēness rāmi slīdēs cauri Zivju zīmei vairāk domas pievēršot sapņiem un fantāzijām. Labi strādās intuīcija, spēsim sajust un saprast otru no pusvārda, paaugstināsies empātija. Būsim atsaucīgi uz citu palīgā saucieniem, patiesībā paši piedāvāsim savu palīdzību. Ļoti jutīsim līdzi citu bēdām un ciešanām, tādēļ jāuzmanās, lai uz saviem pleciem neuzņemtos pārāk daudz. Būs jūtama arī spēcīga rītdienas Pilnmēness un Mēness aptumsuma tuvošanās ietekme. Jāuzmanās arī, lai mūsu atsaucība netiktu izmantota ļaunprātīgi, tādēļ veselo saprātu nevajadzētu pazaudēt. Šodien varam sajusties trauslāki nekā citkārt un var būt vēlēšanās norobežoties no šīs nežēlīgās un prasīgās pasaules. Daži gremdēsies alkoholā vai citās apreibinošās vielās, lai pēcāk atklātu, ka šī ilūzija nepalīdz, kamēr citi labprāt laiku pavadīs vienatnē. Varam būt arī neiecietīgi pret apkārtējo pārlieku atklātajām emociju izpausmēm.

Ēdienkartē varam arī nezināt ko īsti gribam. Iespējams, būs vēlēšanās palutināt sevi ar ko saldu. Vēlme grimt bohēmiskās izklaidēs un izpriecās. No alkohola gan labāk atturēties, jo ar mēra sajūtu būs kā būs…

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu.