Ceturtdiena, 1.septembris

Jauns Mēness pulksten 12:03 Jaunavas zīmē  vienlaicīgi ar Saules aptumsumu ir šīs dienas galvenais notikums. Un kā jau uz Jaunmēnesi ir labākais laiks sūtīt savas vēlmes kosmosam, iedēstīt sēklu, lai to lolotu un audzētu par ko lielu un skaistu. Ko tad vēlēties atbilstoši Jaunavas enerģijai? Sakārtot, mainīt vai uzlabot savu ikdienu, mainīt kādus ieradumus, darīt ko citādāk, labāk, vai nedarīt nemaz. Varam vēlēties kādas izmaiņas attiecībās ar darba kolēģiem un padotajiem, izmaiņas vai uzlabojumus darba apstākļos vai pareizā darba atrašanā. Varam mainīt vai kvalitatīvu uzlabot ēšanas ieradumus, mainīt/atmest nevēlamos ieradumus un aizstāt tos ar jauniem. Varam piedomāt pie mūsu veselības profilakses, uzmanību var prasīt arī mūsu mājdzīvnieki.

Diemžēl šis jaunais Mēness cikls sākas ar diezgan saspringtiem aspektiem. Iespējamas kasīšanās par sīkumiem, iekšēja agresivitāte, un pilnīgi iespējams novest kādu līdz asarām. Varam izjust arī depresīvus noskaņojumus un vēlmi šo sajūtu maskēt ar alkoholu, tomēr jāatceras, ka rīt būs atkal jauna diena un viss izskatīsies citādāk, tādēļ nevajag visu sabojāt šodien. Palīdzēs meditācija, patīkamas mūzikas un mākslas baudīšana, ļoti vēlēsimies mīļumu. Labs laiks , lai iedziļinātos situācijās, ietu līdz galam un aizraktos līdz saknei.

Kā jau uz Mēness fāžu maiņām iespējama palielināta apetīte. Varam būt jūtīgi pret miltu ēdieniem un citiem produktiem, kas uzpūš vēderu. Labāk ēst sabalansētu pārtiku mazām porcijām. Labs laiks atslodzes dienai.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu.