Trešdiena, 31.augusts

Dienas lielāko daļu pavisam vecs Mēness Lauvas zīmē aktualizēs pašcieņas un pašapziņas, kā arī lepnības tematiku. Varam gaidīt arī šādus tādus pārsteigumus. Sekojam iepriekšējās dienas norādēm.

No pulksten 18:23 Mēness pāriet čaklajā un punktuālajā Jaunavas zīmē, gatavojoties Saules aptumsumam 1.septembrī (Latvijā nebūs vērojams). Enerģijas ir pavisam maz, toties lielāka ir prāta aktivitāte. Savelkam šī mēneša grāmatvedību, atskatāmies uz paveikto, analizējam situācijas un izdarām secinājumus. Pievēršam uzmanību detaļām, sīkumiem. Labs laiks, lai atbrīvotos no visa liekā un savu laiku nokalpojušā, izmēztu māju, izvēdinātu telpas, iztaisītu inventarizāciju gan mājās, gan sirdī. Uz vakaru varam sajust iekšēju nervozitāti. To likvidēt palīdzēs kāda sportiska aktivitāte.

Ēdienkartē pa dienu – mīlestība un greznība, sirsnība un saldējums 🙂 Vakarpusē – sabalansēta pārtika, režīms, diēta.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu