Trešdiena, 3.augusts

Šodien Jauns Mēness Lauvas zīmē, liek mums vairāk padomāt pašiem par sevi un to, ar ko varam lepoties. Kļūsim mazliet azartiskāki, labprāt pucēsimies un ballēsimies, iegādāsimies sev kādu greznumlietu vai paši gaidīsim dārgas dāvanas. Lieliska diena, lai ietu uz randiņiem un dibinātu jaunas attiecības. Labprāt tiksimies ar draugiem un pieņemsim dažādus izaicinājumus. Daži iegādāsies kādu modernu uzparikti vai uzķūnēs jau esošo, kamēr citi ļausies trakām un ekstravagantām idejām. Dienas emocionālais fons ir harmonisks un labs jaunu darbu un nodomu realizēšanai.

Ēdienkartē gatavosim to, ar ko varam lepoties. Vislabāk garšos tas, kas pagatavots ar mīlestību un no sirds tieši mums. Būs vēlme maltīti ieturēt romantiskos apstākļos, sveču gaismā pie grezni un bagātīgi klāta galda.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!