Trešdiena, 24.augusts

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Vērša zīmē, un dienas emocionālais fons ir harmonisks. Pamanīsim visu, ko varētu uzlabot, lai padarītu mūsu dzīvi ērtāku un patīkamāku. Vēlēsimies izjust dzīves praktiskās baudas, lai kādas nu kuram tās būtu. Šodien varam iegādāties kādu greznumlietu (tikai nepārspīlēt ar daudzumu), varam saņemt dārgas un prestižas dāvanas. Labs laiks, lai dotos uz randiņiem, kā arī satiktu labus draugus. Spēsim lieliski noformulēt savas domas vārdos, tādēļ labs laiks arī dažādiem rakstu darbiem, līgumiem un klientu servisam.

Ēdienkartē joprojām topā ir tas, ko saucam par kārtīgu ēdienu. Vislabāk garšos tas, pie kā esam pieraduši, iespējams no bērnības. Arī paši būsim gatavi stāties pie plīts un pacietīgi bez steigas sagatavotu to, ko vēlāk ar baudu notiesāt. Mīlēsim sevi un pasaule mūs mīlēs!

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!