Trešdiena, 17.augusts

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Ūdensvīra zīmē akcentējot brīvības un neatkarības tēmas. Svarīgi kļūs draugi un domubiedri, vēlēsimies izdarīt ko vairāk kā tikai priekš sevis. Varam uzņemties papildus kādus sabiedriskos pienākumus, svarīgas ir kopīgās aizraušanās. Labprāt pieņemsim visu jauno un neparasto, dzīvosim mazliet nākotnē ar tādu kā revolucionāru noskaņojumu. Aktuāls kļūst jaunāko tehnoloģiju jautājums, vēlēsimies visu to jaunāko un modernāko. Rīta pusē šādi tādi darbi vēl var kavēties, bet uz vakarpusi noskaņojums var kļūt pavisam brīvdomīgs. Šodien jau pamatīgi sajutīsim rītdienas Pilnmēness tuvošanos, tādēļ dažiem diena var šķist vienkārši nervoza un uztraukumiem pilna.

Ēdienkartē varam arī nepamanīt kādas sastāvdaļas sajaucam kopā. Labprāt eksperimentēsim ar ēdienu, izmēģināsim jaunus gatavošanas veidus. Svarīga būs arī dažādas virtuves tehnikas pielietošana gatavošanas procesā.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!