Trešdiena, 10.augusts

Arī šodien Mēness rāmi slīdēs caur Skorpiona zīmi, piešķirot notikumiem intensīvas izjūtas. Visu tversim personiski, dziļi un sakāpināti. Daži var uztrenēt paškontroli, kamēr citi testēs pārējo izturību un pacietību. Nekas var nebūt tā kā izskatās. Var rasties vēlme manipulēt ar situāciju, izspēlēt savas kārtis tieši, trāpīgi un negaidīti. Pie mums var atnākt lielas iespējas, ja vien būsim tām atvērti. Uz vakarpusi varam izjust pretrunas starp to, ko gribētos un to, ko vajadzētu darīt.

Ēdienkartē vēlēsimies izbaudīt spēcīgas, piesātinātas garšas. Varam izmēģināt ko eksotisku, kā arī lauzt savus līdzšinējos ieradumus. Jo vairāk uz vakarpusi, jo lielāka apetīte, jo pulksten 21:21 sākas 2.Mēness ceturksnis. Neēdamās stundas attiecīgi no pulksten 15:21-03:21 naktī.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!