Svētdiena, 7.augusts

Šodien Mēness slīdēs cauri Svaru zīmei, radot nepieciešamību pēc līdzsvara un harmonijas. Mums būs svarīgi, lai mūsu klātbūtnē visi justos labi, ērti un patīkami, lai neviens nejustos apbižots vai nomākts. Šādas tādas lietas var kavēties, tomēr visu darīsim lēnām,  soli pa solītim un kā nākas. Laba saprašanās ar vecāka gadagājuma cilvēkiem, priekšniekiem un autoritātēm. Laba diena, lai sakārtotu attiecības, slēgtu līgumus un iegādātos ilgtermiņa lietas, jo tās būs pārdomātas un par saprātīgu cenu. Diena, kad varam atļauties sevi mazliet vairāk palielīt un izcelties, izbaudīt romantiskas attiecības, lai gan nedaudz ar konservatīvu pieskaņu. Vienīgi nevajadzētu apmeklēt svešas, drūmas, nepazīstamas vai cilvēku pūļiem apsēstas vietas.

Ēdienkartē pieturēsimies pie klasiskās etiķetes. Visu vajadzēs skaisti ar glanci, bet normas robežās. Ēdienam un tā izejvielām jābūt ne tikai labas kvalitātes, bet arī glīti noformētam.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!