Svētdiena, 21.augusts

Šodien Mēness jau palēkdamies dragās cauri Auna zīmei, aktivizējot mūs un liekot kustēties. Lieliska diena, lai nodarbotos ar sportu. Šī nav tā rāmā atpūta pie jūras, kas vakardien. Šodiena paredzēta aktīvai atpūtai, vislabāk doties uz visādām dabas takām, šķēršļu pārvarēšanas atrakcijām, kokos kāpšanām un citām tamlīdzīgām izklaidēm. Lai gan dienai piemīt zināma agresivitātes deva, tomēr tie, kas to vēlēsies varēs atrast gan kontaktu ar vecākās paaudzes cilvēkiem un autoritātēm, gan vīriešiem, gan ceļu policistiem 🙂 Jā, nu transportu jāvada likuma robežās, tas gan. Kārtībai jābūt. Uz vakarpusi būs grūtāk, tur dažam labam gribēsies “uzprasīties” un provocēt citus. Bet varbūt tie būsim mēs? Nu tā prātīgi, ja? Nevajag sabojāt to, kas labi sācies.

Ēdienkartē gribēsim to, kas ātri pagatavojams un ātri apēdams, karsts un ass. Fast food ies uz Urrā, un priekšroku dosim ceptam, ne vārītam. Kurš gan domā par veselīgu uzturu, kad svarīgs ir temps un ātrums?! Pacietības ta nav.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!