Svētdiena, 14.augusts

No pulksten 7:12 Mēness pāriet konservatīvajā Mežāža zīmē, liekot uzmanību koncentrēt uz personīgo mērķu sasniegšanu. Aktualizēsies godkārības jautājums, mums būs svarīgi tas, par ko mūs vērtē.  Varam kalt tālejošus plānus, tai skaitā ieklausoties intuīcijā, jo dienas emocionālais fons ir harmonisks, lai gan atturīgs un pat konservatīvs. Laba diena draudzības stiprināšanai, jaunu kontaktu dibināšanai un līgumu slēgšanai. Daudz ko vēlēsimies izdarīt kārtīgi, tā kā nākas, kā to no mums sagaida sabiedrība, kā prasa likums. Vislabāk veiksies tie darbi, kurus būsim ieplānojuši.

Ēdienkartē izvēlēsimies kvalitatīvus un ekoloģiskus produktus. Varam būt arī askētiski, ievērot noteiktu režīmu vai ēst to, kas ieplānots. Uz veikalu vislabāk doties ar iepirkumu sarakstu.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!