Sestdiena, 6.augusts

Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Jaunavas zīmē un no paša rīta 6:20-19:56 ir čika laiks. Turklāt Mēness veidos harmonisku savienojumu ar lielās laimes planētu Jupiteru, kas nozīmē to, ka vislabāk šo dienu pavadīt atpūšoties, izbaudot mirkli un skatot skaistas un tālejošas nākotnes vīzijas. Varam piedalīties atpūtas pasākumos, kas sagādā prieku, būsim azartiski ar tādu kā laiskuma un atslābināšanās pieskaņu, sakot, nu es vismaz mēģināju 🙂 Varam runāt un plānot atpūtas braucienus, kādus kursus vai seminārus, kā arī vēlreiz apdomāt tālākizglītības perspektīvas. Laimi redzēsim sīkumos un praktiskajās dzīves ērtībās. Varam arī pasportot, ja vien tas sagādā prieku.

No pulksten 19:56 Mēness pāriet harmoniju mīlošajā Svaru zīmē, izvirzot attiecības priekšplānā. Varam par tām runāt, iet uz randiņiem, tikties ar draugiem. Svarīgi būs, lai mūsu klātbūtnē visi justos ērti un komfortabli.

Ēdienkartē rīta pusē akcents uz atturīgu režīmu, diētas ievērošanu, sabalansētu uzturu, tomēr daudzi izjutīs palielinātu apetīti. Vakarpusē maltītes noformējums un kopējā atmosfēra pie galda būs svarīgāka, nekā pats saturs. Tomēr joprojām izvēlēsimies labus un kvalitatīvus produktus un svarīgi būs to visu estētiski un gaumīgi noformēt.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!