Sestdiena, 20.augusts

Gandrīz visu dienu Mēness pavadīs Zivju zīmē, ļaujot mums atpūsties, relaksēties un pārdomāt dzīvi.  Tikai pašā vakarā no 22:18 Mēness pāries nākamajā zīmē tāpēc dienas lielākā daļa paies zem Zivju zīmes enerģijām. Tomēr jāteic, ka okeāna ūdeņi, ko simbolizē Zivis, šodien tādi nemierīgi. Gaidāmas emocionālas sarunas ar uztraukumiem un pārspīlējumiem. Varam pārāk uztraukties par citiem un censties risināt viņu problēmas, pretīm, protams, saņemot nesapratni. Bet, iespējams, kāds vēlēsies pamācīt mūs pašus? Jebkurā gadījumā tie būs līdzsvara meklējumi starp sevi un citiem. Cik daudz man jādara priekš sevis, cik – priekš citiem un kur ir tā robeža kuru nevajadzētu pārkāpt? Nomierinās atpūta pie ūdeņiem, rāma pastaiga pie dabas, meditācija, labas mūzikas klausīšanās. Katrs pats vislabāk sajutīs, kas viņu nomierina, ja vien to vēlēsies.

Ēdienkartē vēlēsimies drīzāk ko saldu, bet iespējams, ka tā īsti nemaz nezināsim, ko gribam. Varēsim viegli pieskaņoties pārējiem maltītes izvēlē.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!