Sestdiena, 13.augusts

Arī šodien Mēness būs Strēlnieka zīmē, liekot mums vairāk domāt par nākotnes perspektīvām un izaugsmi. Sajūtas var būt divējādas, jo no vienas puses diena laba dažādām prezentācijām, savu labāko īpašību demonstrēšanai un ballītēm, no otras – varam saskarties ar dažādiem pārspīlējumiem un ekstravagantiem izlēcieniem. Tomēr jaunais un neparastais mūs saistīs un, ja ne ko vairāk, tad vismaz izrādīsim neviltotu interesi par to. Labs laiks, lai tiktos ar domubiedriem un uzzinātu ko jaunu. Precētajiem un ģimenes cilvēkiem ideāls laiks, lai to pavadītu kopā ar bērniem.

Ēšanas ieradumos varam pamanīt palielinātu apetīti, bet noteikti gribēsim izmēģināt ko jaunu. Ja pēc dabas savos ēšanas ieradumos esam konservatīvi, tad vismaz iemēģināsim jaunu garšvielu.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!