Sestdien, 27.augusts

Šodien Mēness Vēža zīmē liks mums vairāk domāt par ģimeni un tās vērtībām. Lai gan rīta cēliens var būt vēl tāds saspringtāks, tomēr pamazām diena kļūs arvien harmoniskāka. Lielisks laiks, lai to pavadītu kopā ar sev emocionāli tuviem cilvēkiem, ģimeni, bērniem. Būsim miera un harmonijas meklējumos, svarīga kļūs iekšējā pasaule, emocijas. Nomierinās laba mūzika, pastaiga gar jūru vai atpūta pie ūdeņiem. Savu uzmanību prasīs bērni, veltīsim viņiem laiku! Brīnišķīga diena, lai izceltu savas labākās īpašības.

Ēdienkartē vislabāk derēs tas, pie kā esam pieraduši. Caur ēdienu izrādīsim savas rūpes un mīlestību pret apkārtējiem, tādēļ cienāsim viņus ar to, kas pašiem garšo.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!