Pirmdiena, 29.augusts

No rīta Mēness vēl atradīsies Vēža zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No pulksten 11:12 Mēness pāriet cēlajā Lauvas zīmē, liekot vairām uzmanības koncentrēt uz sevi un to, ko vēlamies paši. Lielu nozīmi pievērsīsim savam ārējam izskatam un tēlam kopumā, komplimentus un uzslavas pieņemsim kā pašsaprotamus un mums būs svarīgi kā izskatāmies citu acīs. Laba diena, lai paceltu pašapziņu, izdarot sev ko patīkamu. Savu uzmanību var prasīt bērni. Mīlas lietām pieiesim ar lielu atbildību. Lai gan uz pēcpusdienu dažas lietas var kavēties (piem., sabiedriskais transports, sastrēgumi uz ceļiem), tomēr kopumā diena īpaši labvēlīga plānotajiem darbiem. Atzinību saņems tie, kuri dara, nevis runā par darīšanu.

Ēdienkartē gatavosim to, kas mums vislabāk padodas. Ja mums ir kāds “firmas ēdiens”, tad tieši šodien ir īstais brīdis to celt galdā. Bet vissvarīgāk, protams, ir tas, lai viss, ko šodien darām, tiek darīts ar mīlestību 🙂

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!