Pirmdiena, 15.augusts

Arī šodien Mēness pavadīs Mežāža zīmē, atstājot emocijas otrajā plānā. Būsim noskaņoti uz dzīves praktisko un formālo jautājumu risināšanu, grūtību pārvarēšanu un mērķa sasniegšanu. Daži tieši šodien var pieņemt kādu svarīgu lēmumu un izdarīt pareizos secinājumus. Skatīsimies vairāk uz darbiem, nevis runām vai solījumiem. Dienas emocionālais fons ir harmonisks, vismaz dienas lielāko daļu, tikai vakarpusē varam sajust nelielu nervozitāti. Labs laiks, lai runātu un izrunātu vajadzīgos jautājumus bez lieku emociju iesaistīšanas, labi pratīsim noformulēt domas, spēsim ne tikai sajust nākotnes perspektīvas un izaugsmes iespējas, bet arī to visu noformulēt vārdos gan priekš sevis, gan citiem. Pie mums var atnākt iespējas un izdevības, varam saņemt labu padomu, tādēļ svarīgi ir mācēt klausīties, ne tikai runāt pašam.

Ēdienkartē būsim askētiksi, tomēr produktus izvēlēsimies kvalitatīvus, ekoloģiskus. Spēsim noturēt pašu uzlikto režīmu. Diētas ieturētājiem laba diena, bez kārdinājumiem, vienīgi vakarpusē iespējamas zināmas “provokācijas”.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!