Pirmdiena, 1.augusts

Arī šodien Mēness vēl būs Vēža zīmē, izgaismojot ģimenes lietas un tradīcijas. Vislabāk jutīsimies mums ierastā un drošā vidē, negribēsim pieņemt neko kardināli jaunu un ekstravagantu. Var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar mājvietu, nekustamo īpašumu vai tā labiekārtošanu. Pie mums var atnākt jaunas iespējas un izdevības, tādēļ turēsim acis vaļā. Varam saņemt arī labu padomu, tādēļ ieklausīsimies tajā, ko mums saka, nepārtraucot. Kopumā diena aktīva, neskatoties uz to, ka Mēness ir gandrīz tukšs un enerģiju labāk ieguldīt garīgajās lietās.

Ēdienkartē vislabāk patiks tas, pie kā esam pieraduši un ko labi pazīstam. Eksperimentiem atstāsim citas dienas, jo kuņģis ir jūtīgs. Atcerēsimies bērnības garšu.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!