Piektdiena, 5.augusts

Arī šodien Mēness Jaunavas zīmē ļaus mums pamanīt tos sīkumus un mazos darbiņus, kurus padarot mūsu ikdiena kļūs ērtāka un patīkamāka. Spēsim labi pamanīt to, kas jāuzlabo. Taisnības labad gan jāteic, ka rīta pusē būsim vairāk piekasīgi un labāk spēsim ieraudzīt skabargu citu acīs, nekā baļķi savējā. Bet šis aspekts dienas laikā mazināsies un paspēsim paveikt arī savus darbus. Labi veiksies dažādas izmeklēšanas lietas vai jebkas, kas prasa papildus iedziļināšanos, tai skaitā lasīšanu starp rindiņām un slēptās nozīmes meklējumus. Dažiem mieru sagādās iemīļotā mūzika vai kāda radoša pasākuma apmeklējums. Tomēr jāatzīst, ka daudzus vilks uz izklaidēm, kurās apreibinošās vielas tiek lietotas nesamērīgi daudz. Gribēsies atslābināties un ne par ko nedomāt.

Ēdienkartē gribēsim visu saprogrammēt. Daži pievērsīsies kādai jaunai diētai, lai gan laiks galīgi nav piemērots, jo Mēness ir augošs, rezultāti tuvākajā nākotnē redzami nebūs, pie kam šodien izjutīsim palielinātu apetīti.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!