Piektdiena, 26.augusts

Arī šodien Mēness būs Dvīņu zīmē, meklējot vajadzīgo informāciju un komunicējot uz visām pusēm. Diemžēl arī šodiena var likties haotiska, ja vien neieklausīsimies savā intuīcijā. Pa galvu rosīsies visādas spridzeklīgas un novatoriskas idejas, tomēr ar to realizēšanu lietas var kavēties kādu nesaskaņu vai pārpratumu dēļ. Nevajadzētu arī steigties ar kādu jaunu pirkumu iegādi, jo tie var izrādīties nederīgi vai pārāk dārgi. Dažiem var būt sajūta, ka viņu sniegums netiek pienācīgi novērtēts. Arī pie pašu izteikumiem ir jāpiedomā, jo tie var netikt pareizi saprasti. Iespējami dažādi pārspīlējumi vai pārāk optimistiskas cerības.

Ēdienkartē joprojām ieteicama viegla, gaisīga pārtika, ko ēst mazām porcijām. iespējama palielināta apetīte. Tomēr atcerēsimies, ka Mēness ir dilstošs un kāds lieki apēstai kārums pārāk labumā neies 🙂

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!