Piektdiena, 19.augusts

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Zivju zīmē, pastiprinot mūsu jūtīgumu un intuīciju. Tomēr šodien jo īpaši jāuzmanās no ilūzijām un sevis maldināšanas, jo realitāte var mūs skaudri atgriezt īstenībā. Šodien ieteicams sevi mazliet palutināt ar to, ko nu kurš uzskata par lutināšanu. Tomēr nevajadzētu arī pārspīlēt, jo iedvesmas vadīti varam nopirkt ko lieku vai vienkārši pārāk daudz iztērēt naudu. Jāpiedomā pie darbiem un attieksmes, jo arī te iespējamas galējības: vieni liksies pārāk skarbi un bezjūtīgi, kamēr citi – uzmācīgi, jūtīgi un raudulīgi, vai tādi, kas pārāk atklāti demonstrē savas emocijas tādējādi liekot kādam justies neērti. Lai vai kā diena lieliski piemērota atpūtai (nejaukt ar orģijām), sapņiem, mākslinieciskām nodarbēm, jo būs iedvesma, kuru uzlikt uz papīra. Dienas moto: es ilgojos pēc kaut kā tāla un nezināma, bet es zinu, ka tas kaut kur ir. Daudzas lietas var kavēties. Varam aizsapņoties uz līdzenas vietas.

Ēdienkartē priekšroku dosim kam saldam. Varam arī īsti nezināt, ko gribam. Tomēr alkoholam jāteic nē, jo mēra sajūtas nebūs. Tāpat jāseko līdzi produktu derīguma termiņiem, jo iespējama saindēšanās.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!