Piektdiena, 12.augusts

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Strēlnieka zīmē, radot vēlēšanos celties spārnos un sekot savam aicinājumam. Tomēr šodien, neskatoties uz lielo vēlēšanos, nekāda lidošana diemžēl nesanāks, ja nu vienīgi savos sapņos un ilūzijās, jo realitāte ar savām vajadzībām un pienākumiem mūs smagi vilks atpakaļ, prasot izpildīt saistības. Dažiem var būs sajūtas, it kā akmeņi pie kājām piesieti tādējādi iezemējot. No vienas puses, gribēsim brīvi dzīvot un baudīt esošo, no otras – likums, normas un pienākums. Tāda, lūk, pretruna šodien. Mūs var kaitināt pārāk liela emocionālā atklātība, tādēļ vēlēsimies norobežoties, vai otra iespēja: mūs var apvainot emocionālajā saltumā, kad kādam būs nepieciešams mūsu atbalsts.

Ēdienkartē vēlēsimies pamēģināt ko jaunu, iespējams no svešzemju virtuves, tomēr jāuzmanās, lai šī pārtika nāktu no uzticamiem avotiem un jāseko līdzi produktu derīguma termiņam. Uzmanīgi ar alkoholu, jo mēra sajūtas šodien nebūs. Ja mēģināsim ar to aizgaiņāt uzmācīgu drūmu noskaņojumu…..  nu vienkārši nevajag, tiešām.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!