Otrdiena, 9.augusts

No pulksten 7:52 Mēness pāriet kaislīgajā Skorpiona zīmē, ļaujot mums sakoncentrēt savu enerģiju kādam konkrētam mērķim. Būsim prasmīgi novērotāji, kas spēs saskatīt to, kas netiek rādīts un saklausīt to, kas nepateikts. Laba diena dažādiem pētījumiem un izmeklētāja darbībām, jo spēsim labi iedziļināties lietas būtībā. Labi strādās intuīcija. Tie, kam atvaļinājums,var relaksēties pie ūdeņiem, klausīties patīkamu mūziku un atslābināties. Attiecības, kas veidosies šajā dienā būs kaislīgas ar dziļu sapratni un vēlmi saplūst vienam ar otru.

Ēdienkartē vēlēsimies ko eksotisku ar piesātinātu, iespējams, neparastu garšu. Varam arī ilgi gatavot ko tādu, kamēr vairs nav uzminamas sākotnējās ēdiena sastāvdaļas.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!