Otrdiena, 23.augusts

Šodien jau Mēness ceļos cauri rāmajai un nosvērtajai Vērša zīmei, ļaujot izbaudīt dzīves ērtības un skaistumu. Nav nekādas steigas, viss rit savu gaitu un dienas emocionālais fons ir harmonisks. Pratīsim parūpēties gan par savām, gan citu ērtībām. Labi sajutīsim otra vajadzības tīri intuitīvā līmenī. Diena piemērota mākslas baudīšanai, skaistām lietām. Spēsim dabiskā veidā saņemt no citiem to, ko vēlamies. Tā kā dzīves baudīšanā iesaistītas visas 5 maņas, tad izvēlēsimies paši, kas vislabāk mums tīk: bauda acīm, ausīm, ķermenim, vēderam vai degunam. Padomāsim, vai patīk tas ko mēr redzam, dzirdam, sajūtam, smaržojam, garšojam.

Produktus vislabāk izvēlēties tirgū no pazīstama pārdevēja. Liela nozīme būs produktu kvalitātei. Būsim gatavi arī paši stāties pie plīts, lai pēc tam izbaudītu maltīti visā pilnībā.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!