Otrdiena, 2.augusts

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Lauvas zīmē rosinot pievērsties mīlestības un bērnu tēmām. Mēness ir pavisam vecs, liekot domāt drīzāk par kādu lietu noslēgumu, nekā sākšanos. Mēness aspekts ar ierobežojošo un atturīgo Saturnu liek domāt par šādu tādu lietu sakārtošanu un atteikšanos no tā, kas ir lieks un neauglīgs. Varam risināt bērnu audzināšanas jautājumus, kārtot papīrus valsts iestādēs, sakārtot mīlas lietas un noskaidrot attiecības. Diena diezgan egocentriska un uz saviem mērķiem vērsta. Viss izdosies, ja būsim godīgi pret sevi un apkārtējiem.

No pulksten 23:45 Jauns Mēness Lauvas zīmē. Šis ir laiks, kad rakstīt savas kvēlākās vēlēšanās visumam, bet par to piepildīšanos domāsim tikai rīt. Un kā jau ar Lauvas zīmi, varam vēlēties mīlestību, augstsirdību, cieņu, atzinību, iedvesmu, azartu, romantiskas attiecības, radošu pacēlumu, bērnus, izklaides un dažādus spekulatīvus un pat riskantus darījumus. Veselībā Lauva atbild par sirdi un mugurkaulu, tādēļ varam vēlēties arī uzlabot ko šajā ziņā.

Ēdienkartē vislabāk garšos tas, kas gatavots ar mīlestību un no sirds. Ļoti gaidīsim uzslavas no sev tuviem un mīļiem cilvēkiem. Labprāt vakariņosim kādā smalkā restorānā ārpus mājas.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!