Otrdiena, 16.augusts

Dienas pirmajā pusē Mēness vēl atradīsies Mežāža zīmē. Ir tukšais laiks, tādēļ vēlams turpināt jau aizsāktos darbus un novest tos līdz galam. Vairāk pievērsīsim uzmanību lietu formālajai, nekā emocionālajai pusei. Svarīgi būs visu izdarīt kā pienākas, tā, kā paredzēts. Var aktualizēties karjeras un profesionālās izaugsmes jautājumi, sarunas ar priekšniecību.

Jaunus darbus sāksim no pulksten 14:53, kad Mēness pāries nepieradināmajā un ekstravagantajā Ūdensvīra zīmē. Jutīsim kā pieaug enerģija un šis ir darīšanas laiks. Vēl labāk, ja darbi iepriekš ieplānoti, saskaņoti, apstiprināti. Lai gan dažas lietas var kavēties (piem., sabiedriskais transports) vai arī pašiem pazust laika izjūta, tomēr beigu beigās visu pagūsim un izdarīsim. Labs kontakts ar vecāka gadagājuma cilvēkiem, priekšniecību, autoritatīvām personībām. Var aktualizēties kādi darbi saistībā ar celtniecību vai celtniekiem. Visu risināsim loģiski un ar prātu, spēsim saskatīt ne tikai standarta risinājumus, bet arī apvedceļus un neordināru pieeju. Labs laiks, lai to pavadītu draugu un domubiedru vidū, pieteiktos kādā interešu grupā, uzņemtos kādu papildus darbiņu kopīgo mērķu vārdā.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!