Marss iebrūk Strēlniekā. Konflikti laužas uz āru

Mans raksts Delfu Orākulam:
http://www.delfi.lv/orakuls/zvaigznes-un-prognozes/47743073_marss-iebruk-strelnieka-konflikti-lauzas-uz-aru

No 2. augusta Marss pāriet optimistiskajā Strēlnieka zīmē, liekot mums nedaudz atslābt no skorpioniski sakāpinātās intensitātes un dedzinošām pārmaiņām, kas spieda mūs mainīties. Tagad varam paskatīties uz lietām un notikumiem no tālākas perspektīvas viedokļa. Kā to izjutīsim?

Jāteic gan uzreiz: vēl nebūs sajūtas, ka varam doties uz priekšu. Šķetināsim vēl esošās lietas, un dažiem liksies, ka piedzīvojam kādu notikumu atkārtošanos. Tas tādēļ, ka Marss, lai gan jau pagriezies virzienā uz priekšu, pozīcijā, kurā atradās pirms pagriezāsretrogrāds, nonāks tikai 22. augusta vakarā. Tāpēc augusts, lai gan mazāk intensīvs, tomēr vēl nebūs tas mēnesis, kurā varēsim pilnībā izbaudīt strēlniecisko degsmi, aizrautību un iedvesmu savos darījumos, rīcībā un motivācijā.

Kopumā augustu varam nosaukt par pretrunu mēnesi, kad prāts un sirds traucas uz priekšu, grib lidot, bet pirms pacelšanās esam spiesti sakārtot esošās lietas, kas kā smagi balasta akmeņi piesieti pie kājām.

Jau ar pirmajām dienām, ko Marss pavadīs Strēlnieka zīmē, sāksies konflikti – gan iekšējie, gan ārējie. Strīdi par naudu, vērtībām, strīdi ar mīļotajiem cilvēkiem, otrajām pusītēm, ko var pavadīt ne tikai asi vārdi, bet arī salta klusēšana. Tam visam fonā būs sajūta, ka mēs tiekam kaitināti speciāli, ka mūs tīšām kavē, lai mēs nespētu realizēt savus sapņus un cerības. Tik ļoti vēlēsimies mīļumu un dvēselisku sapratni!

Diemžēl mākoņi arvien turpinās sabiezēt, un 12. augustā ilgi briestošais konflikts uz āru var izlauzties naidpilnā emocionālā izvirdumā, kad tiek pateikts viss, kas krājies, un vēl vairāk. Tādēļ esam modri, jo šī ne tuvu nebūs pirmā diena, kad mūsu pašsavaldīšanās tiks testēta atkal un atkal.

Arī Pilnmēness 18. augustā var emocionāli sašūpot pat visnoturīgākos no mums, kam sekos 19. augusts, kad ar savu rīcību un skarbo attieksmi varam novest kādu līdz asarām.

22. augustā Marss iziet no cilpas, un šķiet, ka nu jau gan pietiek, jādodas tālāk, bet jutīsimies saspringti, ierobežoti, lai gan cerību pilni. Jābūt modriem, jo šis ir laiks, kad brūk un jūk viss, ko uzskatījām par stabilu un drošu, tas viss var izrādīties maldi un ilūzijas! Bet kā lai atšķir sapni no īstenības? Kā lai izvērtē, kur patiesība un kur – meli? Kur cerība, bet kur – tikai ilūzijas?

Iespējams, ka 24. un 25. augusts dos grūdienu tiem, kas līdz šim vēl nevēlējās neko risināt, jo planētas atkal būs izkārtojušās saspringtos aspektos, cenšoties atbrīvoties no neizturamās spriedzes. Izjutīsim pamatīgu nemieru un stresu esošās situācijas sakarā, mums tā vien šķitīs, ka pagātne velk atpakaļ, kam virsū klājas bailes, nedrošība, šaubas. Tiks izgaismoti visi mūsu kompleksi, viss tiks pakļauts bargai pārbaudei, kam pa virsu klāsies naids par to, ka baidāmies spert nākamo soli. Kritikai un šaubām pakļausim arī savu radošo potenciālu, darbu, statusu un pašrealizācijas iespējas. Tās būs pamatīgas pretrunas starp esošo kārtību un mūsu ilgām, cerībām un sapņiem. Būsim spiesti sakārtot visu pēc standartiem un likuma, mūs spiedīs rīkoties tā, kā nākas, kā ir pareizi, bet sajūtas būs tādas, it kā mēs būtu iestiguši purvā.

Vienīgi cerības un sapņi būs tie, kas ļaus izturēt šo smago pārmaiņu posmu. Ticība, ka pēc tam būs labāk, un, līdzīgi Strēlnieka izšautajai bultai, varēsim doties tālāk uz priekšu, uz augšu – pretī skaistai un saulainai nākotnei.