Ceturtdiena, 4.augusts

Šodien Mēness jau ceļos cauri Jaunavas zīmei, pievēršot uzmanību dzīves praktiskajai pusei un atrodot laimi sīkumos un sakārtotā vidē. Paskatīsimies sev apkārt, ko vajadzētu piekārtot, salabot, uzpucēt? Laba diena, lai izteiktu savas domas gan rakstiski, gan mutvārdos. Tomēr saņemtā informācija jāpārbauda divreiz un līgumi, kurus šodien parakstām, jāizlasa no A līdz Z. Mums var būt sajūta, ka citi mūs ierobežo un neļauj brīvi rīkoties. Uzmanīgi jārīkojas ar asiem un karstiem priekšmetiem, kā arī nevajadzētu ko darīt dusmās.

Ēdienkartē svarīgs būs sabalansēts uzturs. Jūtīgā vieta – kuņģis un zarnu trakts. Būtu vēlams šodien nelietot miltu ēdienus, jo tie veicina vēdera uzpūšanos.
———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!