Ceturtdiena, 25.augusts

Šodien Mēness jau Dvīņos un diena solās būt diezgan haotiska. Tas vēl tā maigi teikts. Jau no pulksten 6:41 Mēness pāriet pēdējā ceturksnī, un šī ceturdaļfāžu maiņa jau vien rada papildus saspringumu. Attiecīgi “neēdamais laiks ir līdz pulksten 12:42. Šodien mūsu lielākā problēma būs nespēja klausīties vai noklausīties līdz galam. Mūs arī var pārprast šī paša iemesla dēļ. Autovadītājiem uz ceļiem, kā arī gājējiem jābūt uzmanīgiem, iecietīgiem un visādi citādi saprotošiem, jo diemžēl arī šeit būs jūtama neiecietība un nesaprašanās. Elpojam dziļi, skaitām līdz 10 🙂 Rīt jau būs labāk.

Bet šodien centīsimies apgūt jaunas zinības, klausīšanās mākslu un kontroljautājumu uzdošanu sapratnei izkopšanu. Ēdienkartē gribēsim redzēt ko vieglu un gaisīgu, ja vispār atradīsim laiku paēst. Šodien informācija un sarunas būs mūsu galvenais ēdiens.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!